نرده آلومینیومی پله گرد

مزایای استفاده از نرده آلومینیومی در پله گرد

راه پله های گرد از متنوع ترین و مورد استقبال ترین راه پله های مورد استفاده در طراحی داخلی و خارجی بناست. به همین دلیل است که امروزه استفاده نمودن از این پله ها و آشنایی با ضوابط طراحی آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از نکات حائز اهمیت در رابطه با این راه پله ها شناخت انواع نرده برای پله گرد است. ما در سری مقالات انواع نرده برای پله گرد به بررسی انواع نرده های به کار رفته در طراحی پله های گرد پرداخته ایم. مطالعه این مقاله ها را به شما پیشنهاد می کنم.

یکی از پرکاربردترین این نرده ها، نرده آلومینیومی است که در طراحی های داخلی و همچنین فضاهای خارجی کاربرد دارد. به همین منظور در ادامه قصد داریم مزایای استفاده از نرده آلومینیومی برای پله گرد را بررسی کنیم.

نرده آلومینیومی پله گرد

مزایای استفاده از نرده آلومینیومی در پله گرد

نرده های آلومینیومی یکی از پرکاربردترین نرده های مورد استفاده در طراحی پله های گرد است. که از مزایای بسیاری نسبت به دیگر انواع نرده برای پله گرد برخوردار است. به همین منظور در ادامه قصد داریم به بررسی مزایای این نوع نرده نسبت به دیگر نرده های مورد استفاده در طراحی پله گرد بپردازیم.

  • این نوع نرده از وزن بسیار سبک تری نسبت به دیگر نرده ها برخوردار است.
  • دوام و ماندگاری این نرده ها نسبت به سایر آن ها بیشتر است.
  • از طرفی تنوع بالا در طرح و رنگ این نرده ها موجب شده تا بتوان از آن ها در تمامی سبک های معماری استفاده نمود.
  • به راحتی و با استفاده نمودن از آب گرم، به راحتی قابل شستشو می باشند.
  • نصب آسان این نرده ها موجب شده تا نیازی به جوشکاری و یا رنگ کاری هنگام نصب نداشته باشند.
  • دوام، زیبایی، انعطاف پذیری، استحکام، مقاومت و چکش خوار بودن این متریال، موجب شده تا استفاده از این نرده ها در بهینه سازی مصرف انرژی نیز، بسیار موثر باشد.
  • این نرده ها قابل بازگشت به طبیعت خود و چرخه تولید محصولات آلومینیومی می باشند.

دیدگاه ها بسته شده اند.