پله

گالری تصاویر راهپله
گالری تصاویر پله های زیبا

چرا از پله گرد و پله مارپیچ در ساختمان استفاده می شود؟…

بیشتر بدانیم

نرده پله

پلکان یک راه ارتباطی است که دو سطح مختلف را به هم ارتباط می دهد و انسان با انرژی خود ان را طی می کند .در واقع پله تکیه گاهی برای پا هنگام بالا رفتن است. …

بیشتر بدانیم

ساخت پله

در کشور عزیزمان ایران همانند کشورهای پیشرفته دنیا صنعت ساختمان به سرعت در حال پیشرفت می باشد. مرکز مهندسی خم فارس با به کارگیری دانش روز…

بیشتر بدانیم

مجلات

نودید معماری
نودید معماری

مجله معماری ایرانی نودید معماری یکی از متفاوت ترین مجلات در زمینه معماری؛طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون میباشد که به معرفی نمونه های جالب توجه در زمینه های ذکر شده میپردازد.

بیشتر بدانیم

architectural record 2019

مجله Architectural Record به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی داخلی منزل و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. شما می توانید با مشاهده این مجله بیشتر با مبحث معماری داخلی خانه بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بدانیم

house beautiful

مجله House Beautiful به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی داخلی منزل و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. شما می توانید با مشاهده این مجله با مبحث معماری داخلی خانه آشنا شوید.

بیشتر بدانیم

مجلات معماری

این مجله منبع قطعی اخبار و مقالات و اطلاعات در مورد موضوعات،سبک ها،پروژه ها و نو آوری ها ،انسان های موثر در صنعت طراحی و ساختمان سازی است.

بیشتر بدانیم

ikea 2019

یکیا، بزرگترین تولید کننده محصولات دکوراسیون داخلی در دنیاست که در شهرهای زیادی در سرتاسر دنیا شعبه های رسمی دارد. اما در ایران هنوز این کمپانی هیچ شعبه ای راه اندازی ننموده است و تنها برخی از کالاهای این برند سوئدی از مبادی غیر رسمی وارد کشور می شوند. اما در این بخش برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با محصولان این برند، این مجله را برای شما قرار دادیم تا بصورت رایگان آن را دانلود و مطالعه نمایید.

بیشتر بدانیم

معماری ایرانی

فصلنامه تخصصی معماری ایرانی و اسلامی شامل:تحلیل و بررسی بناهای ایرانی-اسلامی ،گفت و گو با معماران مطرح ایرانی و جامعه اسلامی و بررسی سایر موضوعات وابسته به معماری

بیشتر بدانیم

Canadian Architect

مجله معماری Canadian Architect یک ماهنامه معماری و طراحی داخلی است که به صورت تخصصی به معرفی آثار برترمعمـاری و طـراحی داخلی، ایده‌ها و محصولات نوین به همراه بهترین راهکار و راهنمایی برای بهبود خانه‌‌ و آپارتمان شما می‌پردازد.. بخشی از مجله معماری و طراحی داخلی CanadianArchitect ،به بررسی معماری و طراحی داخلی خانه‌‌های منحصر فرد جهان اختصاص داده می‌شود تا به کمک ایده‌‌هایی جدید برای طراحی خانه شیک، به شما مشاوره دهد.

بیشتر بدانیم

Kitchen & Bathroom

مجله طراحی داخلی Kitchen & Bathroom یکی از پرفروش‌ترین مجلات بین‌الملی معماری و طراحی داخلی است که بصورت ماهیانه به چاپ می‌رسد. این مجله هر ماه به ارائه تصاویر الهام بخش داخلی، تزئینات مدرن برای بهبود آشپزخانه و سرویس بهداشتی و ارائه راه‌کارهای‌های نوین طراحی داخلی می‌پردازد. همچنین مجله طراحی داخلی Kitchen & Bathroom با ارائه تصاویری از محصولات جدید، به نوع کاربری و تاثیر آن‌ها بر زیباسازیی محیط آشپزخانه و سرویس بهداشتی می‌پردازد.

بیشتر بدانیم

HomeandDecor

مجله HomeandDecor یکی از بهترین مجلات معماری و طراحـی داخلی دنیا محسوب می‌شود. این مجله هرماه باهدف نشان دادن ایده‌های کاربردی و محصولات نوین استفاده‌شده در خانه‌ها، بهترین راهکارها و راهنمایی‌ها برای بهبود خانه‌‌ها، به نمایش نمونه‌های برتر معماری و طراحـی داخلی می‌پردازد. بخشی از مجله معماری و طراحـی داخلی HomeandDecor ، به‌صورت ماهانه به بررسی طراحـی دکور خانه‌‌های منحصر فرد جهان اختصاص داده می‌شود تا به کمک ایده‌‌هایی جدید برای طراحـی خانه شیک، به شما مشاوره دهد.

بیشتر بدانیم

architectural digest

Architectural Design یکی از مجله های معتبر بین المللی در زمینه ی معماری است که شما به عنوان یک معمار، حتما یکی از شماره های این نشریه را ورق زده اید. این شماره این مجله، به موضوع مصالح و متریال های نوین اختصاص دارد. آشنایی با متریال های جدید برای هر معمار نه تنها جذاب که ضروری است.

بیشتر بدانیم

dwell

آشنایی با جدیدترین بناهای معماری جهان ، جدیدترین مصالح ساختمانی ، نوع ساختار و تحلیل سازه و معماری بناها و … از سرفصل های مهم این مجله ۱۹۲ صفحه ای می باشد.در صورتی که به دنبال تحلیل جدیدترین آثار معماری جهان و روند طراحی و اجرای آنها هستید این مجله بی نظیر را به شما توصیه میکنیم.

بیشتر بدانیم

home italia

مجله Home Italia به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی داخلی منزل و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. شما می توانید با مشاهده این مجله بیشتر با مبحث معماری داخلی خانه آشنا شوید.

بیشتر بدانیم

elledecoration

یکی از مجله های معتبر بین المللی در زمینه ی معماری است که شما به عنوان یک معمار، حتما یکی از شماره های این نشریه را ورق زده اید. این شماره این مجله، به موضوع طراحی و دکوراسیون داخلی و انواع مبلمان و رنگ در طراحی داخلی میپردازد.

بیشتر بدانیم

متفرقه

ديوارهاي هوشمند

ديوارهاي هوشمند، ساخت ديوارهاي بتني شفاف با قابليت تغيير رنگ

امروزه از بتن به عنوان يکي از عناصر مهم سازه اي ياد مي شود، با توجه به پيشرفتهاي تکنولوژي قرن ١٢ اين ماده نيز ساخت و ساز طراحي را دگرگون کرده و …

بیشتر بدانیم

چیدمان منزل
اصول کلی چیدن وسایل در خانه های امروزی

اصول کلی چیدن وسایل در خانه های امروزی

تعیین محل وسایل و مبلمان منزل یکی از مرعوب کننده ترین و مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون منزل است. به خصوص اگر فضای کوچکی در اختیار داشته باشیم…

بیشتر بدانیم